مظلومی: مبارک تراکتوری ها که 4 گل زدند ولی کسی نمی تواند عدد 4 را از ما بگیرد.

قبول دارید استقلال و پرسپولیس جمعه دیگر بهانه ای ندارند؟ بازی که حساسیت آنچنانی برایشان ندارد. حداقل زیبا بازی کنند.

من هم امیدوارم بازی این دفعه مساوی نشود. فرصت خوبی است. همانطور که گفتم نه شانس سهمیه دارند و نه قهرمانی. این یعنی فشار زیادی روی آنها نیست. ولی فراموش نکنید که از جانب مردم این فشار هست. استقلالی ها و پرسپولیسی ها خیلی کری خوانی دارند و نمی خواهند بازنده باشند. در بین هواداران این حساسیت وجود دارد. امیدوارم بازی قشنگ باشد و در آخر استقلال برنده باشد. ما چه باشیم و چه نباشیم، عاشق تیممان هستم. اخلاق من اینطوری است. 35 سال با استقلال زندگی کردم. به عنوان سرمربی، کمک مربی و بازیکن. با تیم در آسیا و ایران افتخار کسب کردیم. با قهرمانی حذفی و همینطور عدد 4 تیم را تحویل دادم و رفتم. همه تلاش ما برای شادی هواداران بود. می دانستیم اگر دربی را ببریم چقدر هواداران خوشحال می شوند.

آقای مظلومی بعد از بازی با تراکتورسازی از عدد 4 به ضرر خود استقلالی ها استفاده شد.

شنیدم حرف هایی زدند که از این به بعد 4 مال ماست ولی اصلا اینطور نیست. این 4 با آن 4 فرق دارد. اولا که تراکتور 4 گل زد ولی ما 4 بار تیم همشهری خود را بردیم. رقیب سنتی مان را شکست دادیم. مبارک تراکتوری ها که 4 گل زدند ولی کسی نمی تواند عدد 4 را از ما بگیرد.

پس این 4 را قبول ندارید.

حتی اگر 10 گل هم به استقلال بزنند، آن 4 بحثش جداست. اگر خدای ناکرده یک روز پرسپولیسی ها 4 تا دربی پست سر هم بردند، می توانند برای ما کری بخوانند. فراموش نکنید این 4 برد ما با یک مربی بود. امیدوارم یک استقلالی دیگری هم بیاید که بتواند این رکورد را تکرار کند.

واقعا؟

بله، الان مسولیت 4 تایی روی دوش من افتاده و سنگینی می کند. هر جا مردم من را می بینند می گویند پرویز سوبله و چوبله. همه به من می گویند سوبله و چوبله چه خبر؟ دیگر اسمم را صدا نمی کنند. بارها شده از داخل ماشین اسم ما را به این شکل فریاد زده اند.

البته پرسپولیسی ها می گویند این عدد را قبول ندارند.

ما در 4 بازی رسمی متوالی آنها را بردیم. اگر می گذاشتند به کار ادامه دهم شاید الان پرویز خمسه پمسه می شدم!(خنده) یعنی برای پنجمین بار هم می بردم. انشالله در آینده این اتفاق هم می افتد.


این بخشی از مصاحبه ی پرویز خان سوبله چوبله ست
تاریخ : پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394 | 01:03 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات