مهاجم شماره 9 استقلال توانسته در لیگ ۸۸-۸۷، با زدن ۲۱ گل عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران را کسب کند. وی همچنین با زدن ۱۱۱ گل پس از رضا عنایتی بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر ایران است.
برهانی از جمله مهاجمانی است که به خوبی خود را در موقعیت گل قرار می دهد.
او در بازه ای موقعیت های زیادی را از دست می داد و سوژه رسانه ها و روزنامه ها شده بود. او هم مثل اکثر فوتبالیست ها در اینستاگرام فعالیت می کند و عکس هایی از زندگی روزانه اش را در صفحه شخصی اش بارگذاری می کند. برهانی که این روزها در امریکا به سر می برد هفته گذشته دیدار دو تیم ایران و امریکا در لیگ جهانی را از نزدیک تماشا کرده بود. او عکسی از خودش در محل برگزاری دو تیم ایران و امریکا منتشر کرد.

او در امریکا عکسی از خود به همراه محمد محمدی دروازه بان سابق استقلال و فعلی ای ال بلوز آمریکا و دکتر مجید ساعدی فر در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

آرش اقای گل عاشقتم به مولاااااااااااااااااااااااااااا

آرش همچنین با انتشار عکسی از خود و جواد نکونام از زحمات او برای تیم ملی تشکر کرد.

برهانی که خوش اخلاق است، دوستان زیادی دارد. او عکس هایی از همبازی های خود منتشر می کند و گهگاهی هم تولد آنها را تبریک می گوید. قدیمی ترین و بهترین دوست آرش برهانی، بهشاد یاورزاده است که در بازی های آسیایی 2006 با یکدیگر همبازی بودند. یاورزاده اکنون در لیگ تایلند بازی می کند.

برهانی که بهترین گلزن استقلال است فصل گذشته بیشتر نیمکت نشین بوده و نتوانسته بود نظر امیر قلعه نویی سرمربی استقلال را به خود جلب کند. او با انتشار عکسی خود را استقلالی و استقلالی بودن را افتخار دانست. او همچنین عکسی در کنار پیشکسوتان استقلال از جمله کارگر و قراب منتشر کرد.
او در اینستاگرام 145 هزار فالوور دارد و اکثر هوادارانش به این اعتقاد دارند که آرش می تواند به فوتبالش در بالاترین سطح ادامه دهد.

برهانی در فصل گذشته از آمادگی لازم برخوردار نبود و به یک نیمکت نشین تبدیل شده بود.

با توجه به شرایط استقلال و تغییر نسل در این تیم به نظر می رسد او دیگر در استقلال جایی نداشته باشد و باید فوتبالش را در تیم یا کشور دیگری دنبال کند. برهانی که رفاقت دیرینه ای با محمد محمدی و داریوش یزدانی دارد به نظر می رسد ادامه فوتبالش را در کشور امریکا و تیم ای ال بلوز دنبال کند. برهانی در ایجاد و قرار گرفتن در موقعیت گل در بین مهاجمان ایرانی تبحر لازم را دارد اما هیچگاه نتوانست در تیم ملی جایگاه ثابتی داشته باشد و در 37 بازی که برای تیم ملی انجام داده فقط توانست 10 گل به ثمر برساند.


تاریخ : پنجشنبه 28 خرداد 1394 | 11:37 قبل از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات