ایگور استیماچ گزینه مورد نظر باشگاه استقلال برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه پس از حضور در جلسه با اعضای هیأت مدیره استقلال راهی کمپ مرحوم ناصر حجازی شد تا از امکانات این باشگاه دیدن کند.

در بدو ورود استیماچ سراغ تیم‌های پایه باشگاه استقلال را گرفت، همچنین این مربی کروات به دنبال این بود که سالن بدنسازی بازیکنان در کجا قرار دارد که به او گفتند استقلالی‌ها در مجموعه انقلاب تمرین می‌کنند که این صحبت باعث تعجب استیماچ شد و او اعتقاد داشت که باید یک سالن بدنسازی هم در کمپ تمرینی استقلال وجود داشته باشد.

از نکات قابل توجه حضور استیماچ در کمپ ناصرحجازی این بود که اتومبیل حامل این مربی کروات دقیقاً جایی پارک شده بود که پیش از این امیر قلعه‌نویی سرمربی فصل گذشته استقلال اتومبیلش را‌ آنجا پارک می‌کرد.

همچنین جیمی جامپ استقلالی‌ها که توسط امیرقلعه‌نویی در کمپ مرحوم حجازی مشغول به کار شده بود با استیماچ به خوش و بش پرداخت که این مسئله از نکات قابل توجه حضور این مربی کروات در محل تمرین استقلالی‌ها بود.

ایگور استیماچ بعد از پایان بخش اول جلسه اش با مسئولان باشگاه استقلال اظهار داشت: تیم فوتبال استقلال 20 میلیون نفر هوادار دارد و من می دانم تیم بزرگی است. این تیم پتانسیل قهرمانی در ایران را دارد اما باید امکانات باشگاه را بازدید کنم تا بتوانم تصمیم گیری کنم.

وی درباره احتمال حضورش در استقلال عنوان کرد: ما هنوز صحبتی درباره مسائل مالی نکردیم. قرار است بعد از بازدید از کمپ تمرینی استقلال جلسه دیگری را برگزار کنیم و تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم. مسئولان باشگاه از من خواسته اند تا نهایی شدن موضوع مصاحبه ای انجام ندهم.

استیماچ در پایان درباره شناختش از فوتبال ایران افزود: من خیلی مسائل را از فوتبال ایران می دانم. برخی دستیاران و دوستانم اینجا کار کرده اند و اطلاعات خوبی از ایران دارم.

وی در پاسخ به این پرسش که دستیاران وی چه کسانی هستند، گفت: دستیاران من هم کمک های زلاتکو کرانچار هستند.
تاریخ : جمعه 29 خرداد 1394 | 01:58 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات