بهرام افشارزاده بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در حضور ایگور استیماچ در جمع خبرنگاران گفت: طبق برنامه‌ای که قبلا داشتیم و بعد از عدم واگذاری باشگاه استقلال، مقدماتی فراهم کردیم و امروز با استیماچ صحبت کردیم و برنامه‌هایی ارایه کرد و بر اساس این مسایل جلسه‌ای فردا با نصرالله سجادی در دفتر وزارت ورزش داریم و تا تکلیف مشخص شود.

افشارزاده در مورد اینکه باشگاه استقلال پول ندارد و چگونه با مربیان مذاکره می‌کند، گفت: پول هم داریم، مسئله فقط پول نیست نمی‌توانیم ساکت بنشینیم و تیم را رها کنیم. باید کار را ادامه بدهیم در اولین فرصت مبلغی را از هرجا که بشود تهیه می‌کنیم تا با مربی و بازیکن مذاکره کنیم.

وی در مورد اینکه بعید است استیماچ در استقلال بماند، گفت: نسبتاً به او خوشبین هستیم، او مربی با تجربه‌ای است. سرمربی تیم ملی کرواسی بوده، کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال کرواسی بوده و آدم سلامتی است، من در مورد او تحقیق کرده‌ام، مربی بسیار خوبی است چه با او و چه با هر مربی دیگری باید هرچه سریع‌تر تصمیم‌گیری کنیم.

افشارزاده در مورد اینکه گزینه دیگر استقلال چه مربی‌ است گفت: فاریاس برزیلی گزینه دیگر ماست که با او هم شاید مذاکره کنیم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه باشگاه تایلندی اعلام کرده که فاریاس با آنها قرارداد دارد و اجازه جدایی به این مربی را نمی‌دهد، گفت: تا جایی که ما می‌دانیم او قرارداد ندارد اما اگر با باشگاه تایلندی قرارداد داشته باشد اهم و فی الاهم خواهیم کرد.

افشارزاده در مورد اینکه به نظر می‌رسد حضور استیماچ در استقلال منتفی شده زیرا رقم اولیه پیشنهادی با رقم درخواستی امروزش متفاوت است، گفت: زود قضاوت نکنید،‌ ما به طور مستقیم مذاکره نکردیم از طریق ایمیل و تلفنی صحبت شده است مطمئن باشید کار ارزشمندی انجام خواهیم داد و با حداقل پولی که فراهم کنیم مربی جذب می‌کنیم. طبیعی است هر فردی هم که در مذاکرات اولیه ممکن است رقمی بالاتر بگوید اما در مذاکرات رو در رو قیمت‌ها تغییر می‌کند او از ما دو دستیار خواست که ما قبول نکردیم و فقط قرار شد یک دستیار با خود بیاورد.

مدیرعامل استقلال در مورد حضور بهرام امیری و نظری جویباری در استقلال گفت: بهرام امیری تجربیات زیادی در جذب بازیکن دارد و از او در این زمینه استفاده خواهیم کرد، خدمات ارزشمندی در گذشته در باشگاه داشته‌ است همانطور که نظری جویباری هم همینگونه بوده و از نظر من نظری جویباری هنوز معاون باشگاه استقلال است.

وی در مورد اینکه امکان دارد سرمربی فصل آینده استقلال ایرانی باشد، گفت: هنوز تصمیم‌گیری نهایی نشده است، ما سعی می‌کنیم بهترین گزینه را برای استقلال انتخاب کنیم.

افشارزاده در مورد اینکه حضور پندار توفیقی در این جلسه به چه منظور بود، گفت: توفیقی مشاور عالی من است و در این مدت هم زحمات زیادی برای باشگاه کشیده من او را دعوت کردم تا نظرش را جویا شویم در این مدت هم اکثر برنامه‌های باشگاه را پیگیری می‌کند نباید زحماتی که افراد برای باشگاه می‌کشند را فراموش کنیم.

وی در مورد حضور حسن روشن در کمیته فنی استقلال گفت: در حال حاضر کمیته فنی دو عضو دارد اما مطمئن باشید بعد از جذب مربی از حسن روشن هم استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل استقلال در مورد زمان جلسه روز آینده با سجادی معاون وزیر ورزش گفت: من تا ساعت 13 یا 13 و 30 دقیقه در وزارت ورزش هستم. فکر می‌کنم این جلسه ساعت 11 و 30 دقیقه فردا باشد البته باید بعد از افطار با دکتر سجادی هماهنگ کنم ببینم چه زمانی وقت خالی دارند.

وی در مورد اینکه پس خبرنگاران از ساعت 8 صبح مقابل وزارت ورزش حاضر می‌شوند تا اخبار باشگاه استقلال را برای هواداران تهیه کنند، گفت: نه لطفاً خبرنگاران نیایند اجازه بدهند ما ابتدا تصمیم‌گیری کنیم و بعد اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.
تاریخ : جمعه 29 خرداد 1394 | 05:57 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات