با توجه به رقم اعلام شده از سوی ایگور اشتیماچ به باشگاه استقلال و مخالفت وزارت ورزش و جوانان با پرداخت این رقم،حضور وی در جمع آبی پوشان به طور کل منتفی شد.

اشتیماچ روز گذشته به ایران آمد و چند دور مذاکره هم با مسولان استقلال و وزارت ورزش و جوانان داشت اما در نهایت توافق میان طرفین انجام نشد.

بدین ترتیب وی فردا راهی زاگرب می شود.

با توجه به این وضعیت؛به نظر می رسد پرویز مظلومی جدی ترین گزینه برای هدایت استقلال در لیگ پانزدهم باشد.

مظلومی در استقلال موفق شد نتایج نسبت موفقی بگیرد. او که در لیگ دهم و یازدهم سرمربی استقلال بود، یک بار این تیمش را دوم و یک بار هم این تیم را سوم کرد، استقلال با تیم تحت هدایت او در لیگ یازدهم قهرمان جام حذفی شد و همچنین پیروزی در 4 دربی متوالی از او یک مربی موفق در استقلال ساخت اما او در پایان لیگ یازدهم از هدایت استقلال کنار رفت تا امیرقلعه نویی جایش را بگیرد.

از این به بعد بود که روزهای بد مظلومی شروع شد چراکه او نتوانست در آلومنیوم هرمزگان و مس کرمان نتایج درخوری بگیرد و هر دو تیم هم در پایان فصل به لیگ یک سقوط کردند. همه این ها باعث می شود که انتخاب مظلومی به عنوان سرمربی استقلال عجیب به نظر برسد هرچند که او کارنامه اش دراستقلال در حدی موفق بوده است که همیشه نامش به عنوان یک گزینه مطرح شود.

در روزهایی که باشگاه بودجه جذب مربی خارجی را ندارد، علی منصوریان مجبور شده در نفت تهران به فعالیت خود ادامه بدهد، بی تردید مظلومی می تواند یک گزینه در دسترس برای هدایت استقلال باشد.تاریخ : شنبه 30 خرداد 1394 | 11:18 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات