بعد از معرفی پرویز مظلومی به عنوان سرمربی علی نظری جویباری و بهرام امیری به عنوان معاونان باشگاه به شدت پیگیر بحث نقل و انتقالات باشگاه استقلال هستند.

درون دروازه مذاکرات با مهدی رحمتی آغاز شده و شب گذشته نیز آبی پوشان به توافق اولیه با این دروازه بان دست یافتند. با وجود اینکه از بیرانوند نام برده می شود، هنوز این دروازه بان در لیست مظلومی قرار نگرفته است.

در خط دفاعی لئوناردو پادوانی مدنظر استقلالی ها بود که مسئولان این باشگاه شب گذشته متوجه شدند این بازیکن با سپاهانی به توافق رسیده و احتمالا موفق به جذب او نمی شوند. همچنین آبی پوشان با رامین رضاییان، بازیکن فصل گذشته راه آهن و مدنظر پرسپولیس به توافق نهایی رسیده اند و احتمالا او به زودی آبی پوش می شود.

اکبر صادقی از پدیده نیز با استقلال مذاکره کرده اما مبلغ بالای پیشنهادی او مسئولان این باشگاه را دچار تردید کرده است. همچنین اسماعیل شریفات که سابقه بازی در استقلال را دارد، در لیست مظلومی هست اما به نظر می رسد این بازیکن با پایان دوران تحصیلش باید به سربازی برود.

از میان نکونام و تیموریان نیز یک بازیکن به استقلال می آید که شانس نکونام بسیار بالاتر است. همچنین سیدصالحی که در دوره قبلی حضور مظلومی در استقلال خوش درخشیده، مدنظر این مربی قرار دارد.

در همین حین چند بازیکن مثل مسلمان به استقلال پیشنهاد شده اند که با مخالفت مظلومی این پیشنهاد رد شده است. سزار، بازیکن سابق سپاهان نیز به آبی پوشان پیشنهاد شده و باید دید چه تصمیمی درباره او می گیرند.

استقلالی ها تصمیم گرفتند به دلیل حضور نفت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با بازیکنان این تیم مذاکره نکنند و از این تیم حتی الامکان بازیکنی را جذب نکنند.

همچنین تماس مسئولان استقلال با بازیکنان برای حضور در تمرینات آغاز شده و آنها شب گذشته با 5 تن از بازیکنان برای حضور در تمرین تماس گرفتند.
تاریخ : سه شنبه 2 تیر 1394 | 12:41 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات