به حال چه بازیکنانی؟ استقلال به کدامیک از این بازیکنان بیشتر نیاز دارد؟

کدام بازیکن بیشتر از بقیه پای استقلال ایستاده است؟ کدامیک کمتر نق زده و بهانه گیری کرده است؟ در استقلال به کدام بازیکن می شود اعتماد کرد؟ کدام بازیکن دلش همیشه با تیم بوده؟ وقتش را برای تیم گذاشته و با جان و دل تمرین کرده است؟استقلال به کدامیک از این بازیکنان بیشتر وابسته است؟ سوال پشت سوال داریم و توقع ما هم یک جواب ساده است؛ما سوالات خود را ادامه می دهیم. در استقلال آیا فقط یکی به نام جاسم کرار بابت هر چیزی دبه می کند؟ یعنی بقیه بازیکنان سرشان را پایین انداخته اند و تمرین می کنند؟

راستی در استقلال کدامیک از بازیکنان این تیم بیشتر از بقیه پیشرفت کرده است؟ به فوتبال کدامیک از آنها می شود دل بست و بعدها گفت این یکی از دیگری بهتر بوده؟استقلال باشگاهی است که پولش به موقع و سر وقت نیست اما استقلال خیلی چیزهای دیگر دارد که باشگاه های دیگر ندارند؛در استقلال می شود به خیلی جاها رسید؛ آنهایی که چند سالی در این تیم توپ می زنند می دانند استقلال کجاست. از آرش برهانی سوال کنید استقلال چیست و بازی در این تیم چه مواهبی دارد. از خسرو حیدری بپرسید بازی در استقلال هر بازیکنی را به کجا می رساند؟از امیرحسین صادقی سوال کنید هر بار از استقلال رفتی برای بازگشت به این تیم چقدر عطش داشتی؟ از جاسم کرار از این سوال ها نکنید.او چه می داند استقلال چیست؟او مگر خبر دارد این تیم چه جایگاهی در تاریخ فوتبال ایران دارد؟ کرار فقط به خودش فکر می کند و منافعش اما بازیکنان ایرانی استقلال به چیزی فکر می کنند؟رفتار و کارهای جاسم کرار و بازی هایی که او برای استقلال در آورده است نباید الگوی بازیکنان این تیم شود. این بازیکن حتی اگر رونالدو هم باشد باید از استقلال برود و سرنوشت الگوی همه بازیکنانی باشد که شاید رفتارهای کرار در آنها اثر کرده است.امیدواریم اعمال و رفتارهای کرار منتج به بدآمئوزی در استقلال نشده باشد. بازیکنی که حتی یک بازی را هم در این فصل برای استقلال در نیاورد همچنان مورد تایید پرویز مظلومی است!

نکته:و جاسم کرار امروز بخشیده شد و به تمرین استقلال برگشت.از این نظر به شدت برای سرمربی استقلال متاسفیم اما دوست ندارم این ابراز رضایت را بقیه بازیکنان به خودشان بگیرند. سرمربی شما یک چیزی گفت اما بدانید هیچ کس رفتار کرار را تایید نمی کند.
تاریخ : دوشنبه 16 شهریور 1394 | 07:49 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات