جای خالی متعصب ها در استقلال
به گزارش سایت ناصر حجازی - استقلال فردا به مصاف نفت می رود .اولین بازی است و شروع لیگ .به همان اندازه که از حضور بازیکنان جدید در استقلال خوشحالیم و در انتظار درخشش شان ؛ دلمان برای متعصب های خروجی هم تنگ است .
دلمان تنگ است وقتی دوست داریم در ورزشگاه بشنویم استقلال حمله ؛ آرش باید گل بزنه اما خبری از برهانی نیست که نیست .وقتی دوست داریم بعد از گلزنی استقلال برهانی را در میدان ببینیم که دست هایش را روی چشم هایش گذاشته و به سمت هواداران می دود و بعد بوسه ای بر روی پیراهنش می زند اما خبری از او نیست که نیست .
دلمان برای نشان ۴ حنیف هم تنگ است .برای مدافعی که چه روزهای متعصبانه ای را در استقلال سپری کرد تا لقبش بچه غول متعصب استقلال باشد و مرد چهار انگشتی تیم .به قول خودش : حنیف ۴ را در میان کری های هواداران آبی و قرمز داغ کرد و چه حیف که او در استقلال نیست اما اشک هایش ؛ غیرتی که حرمت داشت در میان استقلالی ها ماندگار است ‌.
و چه صد حیف که استقلال وحید با تعصبش را هم دیگر ندارد .طالب لویی که هیچ وقت صدایش را بلند نکرد ؛ سکوت کرد تا با سکوتش استقلال به حاشیه نرود .
او هنوز هم برای همه استقلالی ها وحید کاسیاس است

فردا در بازی اول غیبت و نبود شان در میدان را احساس می کنیم و دلتنگ نبودن شان هستیم اما دعا می کنیم ؛ هر جا هستند موفق و سربلند باشند .
 در پیکان یا خونه به خونه فرقی نمی کند‌؛ مهم این است که این ها هر جا باشند دلشان با استقلال است و بس .
پس سربلند باشید مردان با غیرت ...
تاریخ : یکشنبه 3 مرداد 1395 | 09:23 بعد از ظهر | نویسنده : لیلا @leila.biabani | نظرات